Τα μέλη μας

Επώνυμο
Όνομα
Κατηγορία Επαγγέλματος
Αξιώματα στον Όμιλο/Περιφέρεια
ΑρταβάνηςΜατθαίοςΑσφαλιστικές ΕπιχειρήσειςΠρόεδρος Ρ.Ο. Κηφισιάς (1992-1993) Πρόεδρος Ρ.Ο. Αμαρουσίου (1995-1996)
Βλαβιανού-ΑρβανίτηΑγνήΒιολογίαΜέλος Επιτροπής Διεθνής Δράσης (2016-2017)
ΒογιατζήΜένηΑρχιτέκτων
ΓεωργιάδηςΝικόλαοςΔίκαιο – Δικηγορία
ΓιαννούκοςΔημήτριοςΠληροφορικήΑντιπρόεδρος Επιτροπής Νεότητας (2016-2017)
ΔερβινιώτηςΚωνσταντίνοςΠληροφορική – Μηχανικός Η/Υ & ΔικτύωνΠρόεδρος (2012–2014) Πρόεδρος Επιτροπής Διατήρησης Μελών Περιφέρειας (2015-2016) Β. Διοικητή (2016-2017)
Θεοδωράκη-ΔημουλάΑντιγόνηΔίκαιο
ΙγγλέζοςΔημήτριοςΒιοτεχνία – ΠλαστικάΠρόεδρος (1999–2000 & 2004–2005)
ΙγγλέζουΓιούληΑνθρώπινο Δυναμικό – ΔιοίκησηΚοσμήτορας ( 2016 - 2017) Αντιπρόεδρος Επιτροπής Δημόσιων Σχέσεων (2016 - 2017)
ΚαράκοςΝικόλαοςΜέση Εκπαίδευση – Σύμβουλος Φυσικής ΑγωγήςΠρόεδρος (2014–2015) Πρόεδρος Επιτροπής Ιντεράκτ Περιφέρειας (2015 – 2016) Πρόεδρος Επιτροπής Αύξησης Μελών (2016 - 2017)
ΚαραμήτσαΜαριάννα(Μαρία)Οικονομία – ΜάρκετινγκΓραμματέας (2016 - 2017) Πρόεδρος Επιτροπής Διοίκησης Ομίλου (2016 - 2017)
ΚαραμπερίδηςΕυρυπίδηςΕπιχειρήσεις – Σύμβουλος ΜηχανικόςΚοσμήτορας (2012–2013) Αντιπρόεδρος Επιτροπής Αύξησης Μελών (2016-2017)
ΚαρμανιόλαςΆγγελοςΜηχανολογία – ΜηχανικήΠρόεδρος (2016 - 2017) Αντιπρόεδρος (2015–2016)
ΚατρούγκαλοςΠαναγιώτηςΟικονομία – Διοίκηση ΕπιχειρήσεωνΠρόεδρος (2001–2003) Βοηθός Διοικητής (2007-2008)
ΚατσάνουΜαρίαΟικονομία – ΤράπεζεςΤαμίας (2016-2017)
ΚουρκουτάςΔημήτριοςΒιομηχανία – Χημικός ΤροφίμωνΓραμματέας (2011-2015)
ΛαγομιτζήςΝικόλαοςΔίκαιο – Δικηγορία
ΛυκούδηςΖήσιμοςΥγεία – Ανώτατη Τεχνολογική ΕκπαίδευσηΑντιπρόεδρος Επιτροπής Προγραμμάτων Κοινοτικής Δράσης (2016-2017)
ΜεσολογγίτηςΧρήστοςΜέλος Επιτροπής Ροταριανού Ιδρύματος (2016-2017)
ΜιχόπουλοςΣπυρίδωνΟικονομία – ΛογιστικήΠρόεδρος (2005–2007 & 2009-2010) Πρόεδρος Εξελεγκτικής Επιτροπής Περιφέρειας (2013-2014) Αντιπρόεδρος Επιτροπής Ροταριανού Ιδρύματος (2016-2017)
ΜούγιοςΧρήστοςΙατρική – Μαιευτική ΓυναικολογίαΑντιπρόεδρος (2016 - 2017)
ΜπουφούνοςΘεοδόσιοςΕκπαίδευση – ΝαυπηγικήΠρόεδρος (1998–1999 & 2007–2008)
ΟικονόμουΧρυσαυγήΙατρικήΜέλος Επιτροπής Διεθνής Δράσης (2016-2017)
ΠαππάΑγγελικήΕκπαίδευσηΜέλος Επιτροπής Νεότητας (2016-2017)
ΠόγκαΕύαΕπιστήμη - ΕδαφολόγοςΗλεκτρονικός Γραμματέας (2016 - 2017) Αντιπρόεδρος Επιτροπής Διοίκησης Ομίλου (2016-2017)
ΠολυχρόνηΙουλίαΙατρική - ΠαιδιατρικήΜέλος Επιτροπής Προγραμμάτων Κοινοτικής Δράσης (2016-2017)
ΡίζοςΑλέξανδροςΜέλος Επιτροπής Διεθνής Δράσης (2016-2017)
ΣιδηρόπουλοςΣυμεώνΠολιτικές ΕπιστήμεςΠρόεδρος Επιτροπής Διεθνών Δράσεων (2016-2017)
ΣουλαχάκηςΑλέξανδροςΠληροφορική – Διοίκηση Πληροφοριακών Συστημάτων
ΣταθόπουλοςΑλέξανδροςΑσφαλιστικές ΕπιχειρήσειςΗλεκτρονικός Γραμματέας (2013-2015) Γραμματέας (2015-2016) Πρόεδρος Επιτροπής Διοίκησης Ομίλου (2015 - 2016)
ΤαγκαλάκηςΠαντελήςΙατρική – Πλαστική Χειρουργική
ΤζινιέρηΚωνσταντίναΔιοίκηση Επιχειρήσεων – ΕμπόριοΚοσμήτορας (2013–2014)
Τσίγκα-ΜουλλάκηΑλεξάνδραΔίκαιο – ΔικαιοσύνηΤαμίας (2015-2016)
ΦίληΕυαγγελία (Έλια)Οικονομία – ΜάρκετινγκΠρόεδρος Επιτροπής Προγραμμάτων Κοινοτικής Δράσης (2016-2017)
ΦρούσσοςΑθανάσιοςΜηχανική – Πολιτικός ΜηχανικόςΠρόεδρος (2015–2016)
ΦυτρόπουλοςΘεόδωροςΙατρική – Μαιευτική ΓυναικολογίαΠρόεδρος (2010–2012) Πρόεδρος Επιτροπής Δημοσίων Σχέσεων (2016 - 2017)
ΧαλιώτηΓερασιμούλα (Μέμα)Μουσική – Πιάνο/ΜουσικοπαιδαγωγόςΠρόεδρος Επιτροπής Νεότητας (2016-2017)
ΧιονάςΠαναγιώτηςΠολιτικές ΕπιστήμεςΑντιπρόεδρος Επιτροπής Διεθνών Δράσεων (2016-2017)